Video/ Homazhet për komisarin, Meta mbyll në makinë Haki Çakon

Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako dhe kreu i Kuvendit Ilir Meta ishin sot në të njëjtin vend, por u shmang përballja mes tyre. Çako e shmangu takimin fizikisht me Metën teksa ndodhedhin në homazhet për Nikoll Vatnikajn, shefin e komisariatit, që u nda para kohe nga jeta. Në një video që ka publikuar Lapsi.al, dallohen dy makinat e Metës dhe Çakos, parkuar përballë Pallatit të Kongreseve. Por, ndërsa Ilir Meta ishte duke kryer nderimet e rastit, Haki Çako qëndroi brenda në makinë për të mos u përballur, me njeriun që e quan rëndom “Haki Droga”.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*