Koalicion PD-LSI? Flasin analistët

July 31, 2017 0

Çfarë do të ndodhë në Parlament midis Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim? Gazetari Aleksandër Çipa dhe Dritan Hila mendojnë se do të kenë bashkëpunim, ndërsa politologu Afrim Krasniqi shprehet se Berisha do të

Vendet në shtëpi që duhet t’i pastroni me patjetër

July 31, 2017 0

Pastrimi i shtëpisë është një nga detyrat më të rendësishme që secili prej nesh duhet të bëjë. Një ambjent i pastër ndikon pozitivisht në të gjitha aspektet e shëndetit tonë. Është e rëndësishme që para

Rruga drejt suksesit, flet Noizy: Shumë net pa gjumë

July 31, 2017 0

Noizy është padyshim një nga këngëtarët më të suksesshëm të momentit.  Ai njihet për jetën luksoze që bën dhe  mbi të gjitha për fansat që ka arritur të krijojë. Pas publikimit të këngës më të

Xhinxher me mjaltë, kombinimi i mrekullive

July 31, 2017 0

Si xhenxhefili ashtu edhe mjalti kanë vlera antioksidante dhe si rrjedhojë rrisin fuqinë e sistemit imunitar. Foto: Flickr Xhinxheri dhe mjalti mund të konsumohen në formën e tonikut apo shurupit. Kjo arrihet duke krijuar një

Qytetari: Beqaj koka e korrupsionit. Ja si përgjigjet Rama!

July 31, 2017 0

Një qytetar i ka kërkuar kryeministrit Rama “kokën” e ish-ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj pasi sipas tyre ai është përgjegjësi për korrupsionin në shëndetësi. Por kryeministri Rama i thotë qytetarit se nuk e ka kuptuar

Maqedoni – Shqipëri, ku do të luhet ndeshja?

July 31, 2017 0

Përflitet prej disa muajsh se ndeshja kualifikuese mes Maqedonisë dhe Shqipërisë do të luhet në stadiumin e Strumicës dhe jo në Shkup. Ndërkohë që kanë folur të dyja federatat respektive, me qëndrime të kundërta për

Foto/ Plazhet e pazbuluara të Britanisë

July 31, 2017 0

Një fotograf  ka shkelur në gjithë bregdetin e Britanisë për të zbuluara destinacione të  paprekura. 43 vjeçari, Chris Orange ndërmori këtë udhëtim për t’ju larguar jetës së përditshme, zhurmave apo smogut. Ai arriti të zbulojë plazhe

1 2 3 208