Ja ku do të ballafaqohen sot Basha dhe Selami!

Ditën e sotme kreu me funksione të ngrira, njëherësh kandidat për kreun e PD Lulzim Basha, dhe kandidati tjetër për kreun e PD Eduard Selami do të përballen pasditen e sotme në orën 19:30 në qytetin e Shkodrës.
Basha dhe Selami pritet të zhvillojnë debatin mes tyre në prani të anëtarëve të PD, dhe pas prezantimit të platformave të të dyve anëtarët e PD do të kenë mundësi tu drejtojnë pyetje të dy kandidatëve./ dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*