Kërkesa e parë për Presidentin Meta: Dua një shtëpi dhe…

Me datën 24 korrik Ilir Meta pritet të betohet si Presidenti i ri i vendit, dhe tanimë Metës i është bërë kërkesa e parë nga Ardi Daullxhiu, i cili i kërkon Metës një shtëpi ashtu siҫ i ka premtuar.
“Për Ilir Metën, i them tani së shpejti që do bëhet president të lutem me ndihmo, se të kam thënë unë jetoj në një dhomë jam shumë ngushtë, të lutem mbaj premtimin që më ke thënë e ke bërë dhe publik te Fiks Fare për mua je shumë i mirë, kam me dëshirë të më ftosh një herë te zyra jote. Më pëlqeve kur të putha dhe më puthe në faqe, nuk je racist, të dua shumë” thuhet në mesazhin e Ardi Daulxhiut të publikuar nga Bes Kallalu./ dritare.net

 


20230821_339983096423887_1721969242141622272_n by revistaime

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*