Rama publikon fotot: Ja si po shuhen zjarret në vend!

Kryeministri i vendit Edi Rama përmes një postimi në facebook, ka publikuar fotot teksa shihen Forcat e Armatosura të cilat janë mobilizuar duke shuar zjarret e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës.
Siҫ duket terrenet e vështira e kanë bërë të pamundur depërtimin e zjarrfikësve në këto zona të thella malore.
“Që mbrëmë vijon pa pushim aksioni i Forcave të Armatosura për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës…” shkruan Rama./ dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*