Shqiptari tenton të vrasë gruan me 6 thika

Një 43-vjeҫar shqiptar me iniciale J.V është arrestuar nga policia italiane në Milano pasi ka tentuar të vrasë gruan e tij 35-vjeҫe me 6 thika për shkak të xhelozisë.
Gruaja ka arritur të shpëtojë, dhe ka vrapuar për tek motra e saj e cila ndodhej me shtëpi afër, nga ku ka lajmëruar edhe policinë.
Mediat italiane shkruajnë se i arrestuari është kunati i Edmond Lleshajt i cili në nëntor të 2016 ka vrarë dy kushërijët Alban dhe Agron Lleshaj./ dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*