Tradhtarë, hipokritë e të shitur. Ja si pritet grupi anti-Basha në Korҫë!

Astrit Patozi i shoqëruar nga Ridvan Bode, Gjergji Papa dhe Eleina Qirici gjatë takimit në Korҫë janë pritur me pankarta kundër tyre nga demokratët e këtij qyteti.
Tradhtarë, hipokritë, të shitur, bukëshkalë, mosmirënjohës kanë qenë vetëm disa nga parullat me të cilat është pritur grupi anti-Basha në këtë qytet./ dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*