30-vjeçari i dehuri hipën në shtyllë dhe e zë korenti, rëndë në spital

Nje person ndodhet ne gjendje te rende ne spital pasi nje dite me pare, në rrugën “Agush Gjergjevica”, në gjendje të dehur ka hypur në shtyllë dhe ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. QSUT-Qendra-Spitalore-Universitare-Nene-Tereza. Behet fjale per shtetasin me iniciaket A.M, 30 vjeç, banues në Tiranë. Blute bejne me dije se ai ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*