Aksidentohet kunati i Lori Hoxhës

Shpresim Bajraktari, 30 vjeç, drejtues i një prej bizneseve të njohura në Tiranë, u aksidentua rëndë ditën e djeshme. Bajraktari ka qenë në makinë me disa njerëz të tjerë, besohet 2 veta, dhe po udhëtonin brenda territorit të Shqipërisë. Thuhet se Bajraktari ndodhet aktualisht në spital në gjendje të rëndë. Ai është vëllai i madh i Vis Bajraktarit, partneri i Lori Hoxhës. /Anabel.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*