Sherr masiv në një lokal te Pedonalja në Tiranë, 10 persona në Polici

Policia e Tiranes raporton per nje sherr masiv, ku jane perdorur edhe armet nje dite me pare ne rrugen “Murat Toptani” ne kryeqytet. Sipas informacionit paraprak, behet me dije se në datë 12.08.2017, rreth orës 04:45, në rrugën “Murat Toptani”, tek një lokal ka patur një konflikt dhe janë shoqëruar 10 persona dhe dyshohet se është qëlluar me armë zjarri. Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Priten te tjera detaje ne vijim.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*