Jeta e shthurur e Candyman, poston gruan nudo me dy dashnoret

Ai njihet për stilin e tij të shfrenuar. Një nga pasanikët e Australisë, i quajtur Travers Beynon synon të rivalizojë me Dan Bilzerian.

I njohur me nofkën “Candyman” ai poston vazhdimisht foto nga jeta e tij e shfrenuar.

Këtë herë ai e ka çmenduar internetin pasi postoi një foto të gruas dhe dy dashnoreve të tij të zhveshura.

Gruaja e tij thotë se e pranon këtë stil jetese. Por gjyshërit e fëmijëve të tij janë të shqetësuar.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*