Kjo është gruaja që vuan nga epshi i përhershëm seksual

Amanda McLaughlin 23 vjeç nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vuan prej 10 vitesh nga PGAD (Persistent Genital Arousal Disorder) e që bën që ajo të ndjejë epsh seksual gjatë gjithë kohës.

Kjo sëmundje i shkakton asaj dhimbje edhe në këmbë. Ajo tani ka folur për gjendjen e saj për një dokumentar të BBC-së, “Three’s Living Differently”.

“Nuk është argëtuese të ndjesh nxitje gjatë gjithë kohës. Ndjehesh sikur je gati të pësosh orgazëm dhe pastaj kurrë nuk largohet”, tha McLaughlin.

Simptomat e PGAD-së asaj i ishin shfaqur kur ishte vetëm 13 vjet, por ishte diagnostikuar pas 6 vitesh./klankosova

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*