Foto/ Festa të shfrenuara dhe orgji? Ja çfarë bëhej në vitet ’70!

Në mediat rozë, përditë shfaqen pamje nga festa të shfrenuara.

Shumë ditët e sotme i cilësojnë si “Sodoma” dhe “Gomora”, por shihni se çfarë bëhej në vitet ’70.

Fotot janë bërë në lokalin e famshëm të Nju Jorkut, Studio 54, ku mblidheshin këngëtarët dhe artistët e famshëm, mes të cilëve edhe Mick Jagger, Rod Stewart, Cher apo edhe Sylvester Stallone, Robin Williams etj, që e gdhinin me femra të shumta dhe festa të çmendura.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*