Mbesa e Nishanit pozon nudo pas kontratës me Play Boy

Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Nishani, ka postuar një foto nudo në “Instagram” ku shfaqet tërësisht nudo dhe në pozicion erotik.

21042494_349636595491146_6158629364662534144_n

Kjo foto vjen pas kontratës që ka nënshkruar me “PlayBoy” për foto nudo. Biondja 25- vjeçare nga Durrësi, por e rritur në Itali, që po komentohet këto kohë në shoëbiz-in italian për pozat e saj të guximshme, sapo ka realizuar edhe fotot e reja topless në breg të detit për revistën “Playboy”, ndërkohë që ka marrë komplimente dhe urime pa fund nga familjarët dhe miqtë për përfshirjen në këtë projekt të ri.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*