Breshka 700 kg gjendet në një plazh në Spanjë

Një breshkë gjigande është gjetur në një plazh të Spanjës.
Breshka peshon rreth 700 kg dhe është dy metra e gjatë. Fatkeqësisht breshka ka ngordhur, dhe për largimin e saj nga bregu i detit është dashur ndërhyrja e ekskavatorit./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*