Fotot nudo të Linda Rei, ja si dukej para operacionit të organit gjenital

Linda Rei është shndërruar ndër personazhet më mediatike në vendin tonë. Transgjinorja shpesh herë ka folur në media rreth historisë së saj së vështirë në Itali. Jo më larg se ditën e djeshme, ajo u përfshi në një debat me Rudina Magjistarin, që e quajti transgjinore. Konkurrentja e “Dance with me”, e kundërshtoi këtë përcaktim, duke thënë se tashmë nuk ka asgjë mashkullore në trupin e saj dhe ishte shndërruar në një femër. Megjithatë GSH.al ka siguruar disa foto të disa viteve më parë, kur Linda punonte si eskortë në Itali. Me gjoks femëror, por me organet gjenitale të një mashkulli, ajo nuk ka ngurruar të pozojë totalisht nudo në këtë rast.

Të shumta kanë qenë komentet e djemve, që Linda ishte shoqëruar, që japin detaje kur e kanë takuar shqiptaren, që jeton në Itali. Një nga komentuesit madje ka dhënë detaje edhe nga marrëdhënia seksuale që ka patur me të. Por, duket se kjo pjesë e jetës së saj tashmë i përket të shkuarës, pasi Linda prej disa kohësh ka gjetur dashurinë. Massimo dhe Linda po jetojnë një romancë, madje edhe kanë zyrtarizuar marrëdhënien e tyre në fejesë. Kështu transgjinorja shqiptare ka lënë pas karrierën si eksortë në Itali, për t’ju përkushtuar karrierës në Shqipëri, si dhe fejesës me Massimon.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*