Zbulohet kush ia ngriti kurthin e fotos intime, vajzës që priste të paguhej pas aktit

Fotoja intime e një vajze të famshme në rrjetet sociale, e cila reklamonte trupin e saj të tonifikuar dhe jetën luksoze, që bënte është publikuar ditën e sotme nga faqja e njohur në Instagram si “Demaskimet Shqiptare”.

Vajza që dukej në foto kishte 62 mijë ndjekës dhe ishte ndërruar kështu në person publik. Ndërkohë sipas faqes “Demaskime”,

në foto shfaqet vajza pasi “ka mbaruar punë dhe po pret të marrë pagesën”.

Pas qarkullimit të fotove online, është zbuluar se foton “pasi kishte mbaruar punë dhe po priste të merrte pagesën” ia kishte dërguar i dashuri i saj faqes demaskuese.

Raste të tilla kanë ndodhur edhe më parë, ku foto intime e personale janë publikuar në rrjete sociale. Ndaj bëni kujdes me fotot që ndani me të dashurit tuaj.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*