Befason gruaja e ish presidentit francez: Bëjmë seks si të çmendur

Ish-zonja e parë e Francës, Carla Bruni është rikthyer në Itali, për të promovuar albumin e saj të ri “French Touch”. Më shumë se këngët, bujë kanë bërë deklaratat e saj, për ish presidentin francez, Nicolas Sarkozy. Ajo ka thënë se bën seks fantastik dhe te çmendur, me burrin e saj.

“Po jam ende e tërhequr pas tim shoqi dhe mendoj se edhe ai pas meje, edhe pse kemi mbi dhjetë vjet bashkë. Në një martesë duhet të ndjesë si dëshirë miqësie edhe dashurie për partnerin. Kur jetonim në Eliseo mundohesha të darkoja me të sa herë që axhenda ia lejonte. Edhe sot bëjmë seks si të çmendur. Mundohem që të ruaj gjithmonë pak mister”, u shpreh ajo mediet italiane./L.P./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*