Video/Provokon Xhesika Ndoja, nga kamastra kalon te 69

Xhesika Ndoja nuk është më bionde, të paktën kështu shfaqet në setin më të ri të fotove. Seksi, e palestruar dhe shumë seksuale, këngëtarja paralajmëroi projektin më të ri muzikor, me titullin “69”.

Në një nga momentet e klipit ajo shfaqet e ulur në një shtrat martesor, por në vend të ndonjë mashkulli, pranë saj shiheshin dy femra me veshje seksi.

Vetë Xhesika me stilin e saj duke si një aktore e kinemasë së nxehtë nga koka te këmbët, nëse i referohemi dhe konteksti i titullit të këngës “69”, një nga stilet e Kamasutrës. Mesa duket, Xhesika ka vendosur të eksperimentojë me këto stile në biznesin e muzikës, duke i sjellë një nga një në projektet e saj.

 

#comingsoon #dt 16 #tetor#ora 19:00 #new #song 69 ❤️

A post shared by Iam Jessy Ndoja (@iamxhesikandoja_official) on

Këngëtarja shumë e komentuar për fotot provokuese, ka vendosur të ndryshojë pamjen këtë vjeshtë, ndërsa look-u i saj tashmë është drejtuar nga ekstravagantja.

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*