Manjani-Ramës: Do të rrëzojnë me turp, nëse nuk ikën me nder

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani përmes një postimi në facebook ka komentuar statusin e fundit të kryeministrit Rama, i cili shprehej se nuk ka asgjë të re nga fronti opozitar.
Manjani shkruan se Rama duhet të iki me nder, në mënyrë që të mos rrëzohet me turp nga fronti opozitar.
“Asgjë e re nga Fronti”- thotë shefi i drogës dhe i krimit! Le të recitojë, ky Front do ta rrëzojë me turp, nëse nuk ikën vetë me nder!”-shkruan Manjani./I.M-Dritare.net

1 Comment

  1. Largojeni narkomanin 1 sahat e me pare,ta marrin vesht votuesit se kushe esht timonirei.Mori pushtetin me miratimin e lulit dhe duke mashtruar votuesit me 1 these miell,edhe ky i skaduar.Faktet jane te pa mohueshme nga policia italjane,mafiozi narkoman duhet te japin doreheqjen,tu kerkoje ndjese votuesve e te largohet.Drejtesia duhet menji here te rreagoje per kta trafikante,tju japin ate qe meritojne.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*