Të shtëna në një qendër biznesi në SHBA, tre të vdekur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kompleks zyrash në Edgewood të SHBA.
Pas disa të shtënash me armë zjarri, kanë mbetur të vdekur 3 perona dhe dy të tjerë janë plagosur.
Personi i cili ka hapur zjarr është në arrati, ndërsa policia i është vënë nga pas.
Zona ku ka ndodhur ngjarja është një zonë mjaft e populluar, dhe e mbushur me biznese të rëndësishme, dhe brenda perimetrit të sigurisë e gjithë zona është izoluar./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*