Ngjela: Takimi Bushati- Kotzias mbahet i fshehtë nga Greqia. Ja arsyeja!

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në #DritaremeRudinën, në Vizion Plus, tha se takimi mes Kotzias dhe Bushatit në Kretë, ishte në favor të dy vendeve, por u fitua nga Shqipëria. Sipas tij është edhe arsyeja pse mbahen të fshehta detajet e takimit.

“Mbahet sekret se nuk është në favor të Greqisë. Sepse Greqia është në rënie ndërsa Shqipëria në ngritje. Takimi ishte në favor të dy palëve, por u fitua nga Shqipëria”, tha Ngjela./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*