Berisha, pas Kastro Zisos, merr në mbrojtje Kol Ballën

Deputeti i Parisë Demokratike Sali Berisha, pasi mori në mbrojtje Kastro Zizon për mospranimin e tij në Festivalin e Këngës në RTSH, i ka dalë në mbrojtje edhe Sokol Ballës, drejtorin e shkarkuar të informacionit në Top Channel.
Si në rastin e Kasto Zizos, edhe për shkarkimin e Ballës, sipas Berishës fajtor është kryeministri Edi Rama.
Teksa bën fajtor kryeministrin, Berisha paralajmëron edhe shkarkime të tjera.
“Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?! Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte! Sb”, -shkruan Sali Berisha./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*