Panik në Tiranë, një person tenton të hidhet nga pallati

Një person ka alarmuar Policinë dhe qytetarët tek Bulevardi Zogu i Pare pasi ka hipur në tarracën e një pallati në këtë zonë.

Policia dhe ambulanca ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe pritet zjarrefikesja, raportojne qytetaret.

Raportohet nga vendngjarja se nje burre ka hipur mbi nje pallat dhe po flet ne telefon me ze te larte. Nuk dihet ende motivi.D.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*