Sherr në Dritare mes Ngjelës dhe Çollakut: Di të shaj më mirë se ty

#DritaremeRudinën, në Vizion Plus, ka sjellë këtë të hënë takimin e Kretës, mes dy ministrave të Jashtëm, Kotzias dhe Bushati. Të ftuarit në studio kanë analizuar këtë takim dhe çështjet që u prekën aty. Debati ka kaluar në sherr mes të ftuarve, për shkak të pikëpamjeve të ndryshme. Spartak Ngjela i ka quajtur budallaqe fjalët e Çollakut, i cili i është kthyer keq duke i thënë se di të shajë më mirë se ai. Ndiqni në videon e mëposhtme, sherrin e plotë./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*