Video/ Publikohen pamjet e atentatit ndaj shqiptarit në Greqi

Mediat greke kanë publikuar pamjet e atentatit ndaj 32-vjeçarit shqiptar i cili është qëlluar , dhe tani është jashtë rrezikut për jetën.
Pamjet filmike të siguruara nga bizneset rreth e rrotull janë transmetuar nga televizioni “Alpha”. Në video duket makina “Peugeot” ngjyrë e zezë e shqiptarit dhe mikut të tij, si dhe më pas dy persona që vraponin.
Autoritete greke dyshojnë se kanë qenë 4 persona, atentatorët që plagosën shqiptarin dhe një 29-vjeҫar grek./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*