20 ide, si t’i shfrytëzoni hapësirat e vogla, në shtëpi

Thuhet se gjërat e vogla janë më të mirat dhe këto dhoma në proporcione të përkryera, nuk janë një përjashtim.

Nëse keni një dhomë të vogël bosh dhe nuk dini çfarë ta përdorni dhe si ta rregulloni, Dritare.net ju sjell shembujt e mëposhtëm që mund t’ju frymëzojnë me ide produktive.

Sugjerimet e mëposhtme janë kënaqësi si estetike, ashtu edhe funksionale dhe praktike, prandaj mos humbi rastin t’i merrni në konsideratë.

Le të dëshmojmë se hapësirat e vogla janë vërtetë të mira, nëse përdoren dhe dizenjohen ashtu siç duhet./d.r-dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*