Foto/ Femra dhe 4 zinxhirë floriri në qafë, ja koka e prostitucionit që u arrestua në Shkodër!

Pasditen e sotme policia e Shkodrës ka shkatërruar një rrjet prostitucioni i cili operonte në këtë qytet dhe ka vënë në pranga 7 persona.

Mësohet se “koka” e këtij rrjeti prostitucioni është Rinard Tota, 50 vjeç, i dënuar disa here.
Ai akuzohet si organizator i këtij aktiviteti ilegal në një lokal-motel në pronësi të tij në qytetin e Shkodrës.
50-vjeçari ka ndërruar disa herë emrat. Nga Frederik në Rinard, nga Tata në Tota me qëllim për t’i shpëtuar policisë./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*