Rezarta Shkurta publikon mesazhet e Ramës, Berishës e Tahirit për ditëlindje

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka festuar ditën e sotme ditëlindjen.
Përmes disa fotove në “instastory” Rezarta ka publikuar mesazhet e Sali Berishës, Edi Ramës dhe Saimir Tahirit, që ajo i ka sajuar./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*