Foto/ Ky është hoteli më i veçantë në botë

Kush s’do të donte të flinte një natë në natyrë! Islanda këtë gjë tashmë e ka bërë realitet. Ajo ka ndërtuar  ‘5 milionë Star Hotel’, që është ndoshta hoteli më i veçantë në botë. Dhomat e këtij hoteli janë ndërtuar në natyrë dhe ofrojnë një relaksim të vërtetë për frekuentuesit. Një natë në njërën nga dhomat e këtij hoteli kushton rreth 2000 euro, por kjo nuk i ka penguar aspak njerëzit t’i frekuentojnë./L.P./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*