Ballsit Morina merr lajmin e mirë në burgun e Kroacisë, ja çfarë ka ndodhur!

Ballist Morina qëndron i burgosur prej afro tremuajsh në Dubrovnik të Kroacisë në pritje të një urdhërim ekstradimi në Serbi. Por, teksa ai e ka apeluar ekstradimin, një lajm i gëzueshëm ka mbërritur në jetën e tij, shkruan “Opinion.al”.

Ballist Morina është bërë baba i një djali që i vunë emrin Flamur, në respekt të gjestit të babait të tij gjatë ndeshjes Shqipëri-Serbi, ku ngriti dronin me banerin Autochtonus. Sipas familjarëve, djali gëzon shëndet dhe lajmi i ka shkuar së pari Ballistit në qeli./D.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*