Champions League/ Ja rezultatet e të gjitha ndeshjeve!

Kanë mbaruar të gjitha ndeshjet e luajtura mbrëmjen e sotme të vlefshme për “Champions League”
Juventusi dhe Barcelona nuk kanë shkuar më shumë se barazimi i bardhë 0-0, në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Barcelona kryeson me 11 pikë, i ndjekur nga Juventusi me 8 -të dhe Sportingu i Lisbonës me 7 pikë, ndërsa mbyll grupin Olimpiakos me vetëm 1 pikë.

Ndeshjet e ardhshme Olimpiakos-Juventus dhe Barcelona-Sporting të cilat luhen me datë 5 dhjetor.
Rezultatet e mbrëmjes së sotme të “Uefa Champions League”
CSKA Moscoë 2-0 Benfica
Qarabag 0-4 Chelsea
Anderleht 1-2 Bayern Munich
Atl Madrid 2-0 Roma
Basel 1-0 Man Utd
Juventus 0-0 Barcelona
PSG 7-1 Celtic
Sporting 3-1 Olimpiakos./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*