Foto/ A e keni parë Marina Vjollcën pa make-up, nuk do ta njihni

Marina Vjollca, njihet si prezantuese televizive. Deri pak kohë më parë bashkë prezantonte një emision sportiv, ndërkaq tani drejton një spektakël të madh. Marina e para shumë vitesh dhe kjo e tanishmja kanë shumë dallim. Falë ndërhyrjeve estetike të evidentuara disa herë edhe nga mediat, ajo duket mahnitëse.

 

 

Megjithatë, bukurinë ja shton edhe më shumë grimi profesional, flokët artificial e një mori detajesh të tjera, të cilat i japin pamjen që ja njohim. Po, si duket jashtë skene, kur është larg ekrani? Aq ndryshe sa edhe Geti vështirë se mund ta njoh/D.M-Dritare.net

 

 

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*