Iva Aliko shfaqet në ekran pa reçipeta dhe tregon…

E ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” Iva Aliko ka prezantuar disa fotografi të reja që ka realizuar me rastin e festave ku nuk mungojnë edhe fotot e “nxehta” në këtë kohë me temperatura të ulëta.


Ajo është shfaqur në emision me një fustan mjaft provokues, i gjithi tyl dhe ku Ivës i dallohen fare mirë thithkat e gjoksit./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*