Panik në Greqi, bie tërmet 4.6 ballë

Një tërmet me magnitudë 4.6 ballë të shkallës Rihter ka tronditur Greqinë mbrëmjen e sotme.
Mediat greke raportojnë se epiqendra e tërmetit ishte në det dhe ai u ndie më shumë në zonat në Messenia.
Ende nuk raportohet për të plagosur apo për dëme materiale./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*