Shqipëria dhe Serbia përballen sërish në futboll, ja shorti i UEFA!

Është hedhur shorti i fazës së parë kualifikuese të Kampionateve Evropiane 2019 për femra të moshave U-19 dhe U-17.
Shqipëria e femrave U-17 është vendosur në një grup me Serbinë, Uellsin, dhe Irlandën.
Ndeshjet e para do të zhvillohen me 22, 25 dhe 28 tetor 2018./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*