Bushati dhe Kotzias takohen në Bruksel: Ja për ҫfarë biseduan!

Ministri i Evropës dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati është takuar në Bruksel me homologun e tij grek, Nikolas Kotzias.
Përmes një postimi në “Twitter” Bushati shkruan se me homologun grek kanë biseduar për ҫështjet e rëndësisë së përbashkët.

“Është gjithmonë kënaqësi të takohem dhe të diskutoj me mikun dhe kolegun, Nikolas Kotzias për ҫështjet e një rëndësie të përbashkët”,-shkruan Bushati./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*