Merr flakë makina në Tiranë, policia bllokon zonën

Një makinë ka marrë flakë mbrëmjen sotme në rrugën 5 maji, përballë “Concordit” në kryeqytet.
Në foton e sjellë në dritare.net, mësohet se policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe ka bllokuar zonën.
Ende nuk dihet shkaku që makina ka marrë flakë, nëse ka pasur probleme teknike apo është e qëllimshme./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*