Foto/ Marina dhe Getoari zbukurojnë pemën, ja kush e ndjen më shumë festën!

Marina dhe Getoari janë çifti më i ndjekur i show bizit. Sa herë që ata bëjnë diçka, menjëherë përfundojnë në media. Por prej kohësh nga ky çift vijnë vetëm lajme të mira. Këtë vit ata do të festojnë si çift i martuar dhe duket se përgatitjet i kanë filluar që tani.

Ata kanë zbukuruar pemën e Krishtlindjeve, duke i ndarë këto imazhe edhe me fansat e tyre. Ka qenë pikërisht Getoari, qëka shpërndarë në Instagram disa foto nga dekori i pemës. Ndërsa nga Marina nuk kemi deri tani asnjë postim, por dihet se shumë foto të bukura do të vijnë prej tyre gjatë këtyre festave./L.P./Dritare.net

 

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*