Makina del nga rruga, përfundon në lumin Mat

Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës. Makina tip “Golf” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda në lumin Mat. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Klosit, në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë.
Nuk dihet nëse ka persona të lenduar./L.P./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*