Rama nxjerr videon për mjekët e Urgjencës Kombëtare Mjekësore

Kryeministri Edi Rama ka uruar ndjekësit e tij në Facebook me nje video nga puna e mjekëve të Urgjencës Kombëtare Mjekësore në qendrat e evakuimit të banorëve pas përmbytjeve.

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje nga puna e pandërprerë e ekipeve të mjekëve të Urgjencës Kombëtare Mjekësore në qendrat e evakuimit dhe shtëpi më shtëpi në familjet e prekura nga përmbytjet në Fier dhe Vlorë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./L.P./Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*