Mbyllet pa gola derbi Italian Juventus-Inter!

Është mbyllur me barazim pa gola derbi italian mes Juventusit dhe Interit, e vlefshme për Javën e 16 të Serie A .
Me këtë barazim Inter mbetet e para në tabelë me 40 pikë të grumbulluara, por ka një ndeshje më shumë të zhvilluar se Napoli që është i dyti me 38 pikë.
Ndërkohë, Juventusi qëndron në vendin e tretë./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*