Stefi Prifti e kritikon Magjistarin për përzgjedhjen e të ftuarve, ja reagimi i moderatores!

Këngëtari Stefi Prifti ka kritikuar ditën e sotme, moderatorin Rudina Magjistari në lidhje me të ftuarit e saj për të folur mbi performancat e këngëtarëve në “Kënga Magjike”, ku Prifti u kritikua.
“A mund te me thote dikush, – ky vend qe quhet Shqiperi, nuk ka muzikante dhe kritike arti për te vleresuar muziken Shqiptare? Mendoj se ishte një përzgjedhje e keqe e vete moderatores për ketë analizë”, shkruante ndër të tjera Stefi Prifti.
Por në statusin e Priftit ka reaguar Rudina Magjistari duke shkruar se paneli ishte mbledhur për të bërë një bisedë të lirë dhe jo një analizë muzikore. / I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*