I mungon skenës prej 20 vitesh, ja ku punon këngëtarja e njohur!

Prej më shumë se 20 vitesh, këngëtarja Burbuqe Rada i ka munguar skenës së muzikës.
Por sot, përmes një postimi në facebok Olti Curri ka zbuluar se këngëtarja e madhe punon tanimë në Postë, dhe ka nisur një jetë të re larg muzikës.


“Sot ne zyrat e Postes Shqiptare takova kete kengetare qe mesova se punonte aty…a dini te me thoni si quhet ?”,-shkruan Curri, teksa komentuesit nuk janë menduar gjatë të thonë emrin e Burbuqe Radës./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*