17:20 - 11 Dhjetor, 2018

Arkiva Mujore Janar 2018

Femrat në sytë e meshkujve, sipas Paulo Coelhos

Femrat në sytë e një mashkulli? Nuk ka rëndësi se sa peshojnë. Është e mahnitshme të prekësh, të përqafosh dhe të përkëdhelësh trupin e...

Mirëmëngjes me Bashkimin, Aldon, apo Enon. Kë zgjedhin sondazhet!

Dritare.net ju sjell sot, te dhënat e audiencës për mëngjesin e 31 janarit, siguruar nga ABACUS.   Grafiku tregon matjet nga ora 7.00- 9.00. Kryeson Eno Popi...

Cili është ministri, që i kërkon vajzës favore, në këmbim të punës

Pas videos së Shukriut, nuk ka më asgjë të pamundur, nga fusha e videove në Shqipëri, përfshire edhe videon që paralajmëron faqja më e...

Ministrja e Drejtësisë: Ekstradimi i Seitajt, në bazë të një shkrese të Interpol Tirana

E ftuar në emisionin “Opinion” Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka folur në lidhje me ekstradimin e “financierit” të Habiljave drejt Italisë. Gjonaj tha se...

Kjo është epoka e arrivistëve

Lis Bukuroca Evropa ia mbylli derën Kosovës nga jashtë, sepse politikanët shqiptarë ia mbyllën nga brenda. Tani ia helmuan edhe ajrin dhe pos vdekjes, (ose...

Kryemadhi: Për SHBA-të, Shqipëria një pikë ujë në oqean

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në "Arena" nga Dritan Hila në Ora News, thotë se për Shtetet e Bashkuara,...

13-vjeҫarja që mahniti jurinë me zërin e saj: Dëshira ime më e madhe?! Të...

Danjela Toçi, 13-vjecarja nga Kukësi që “shkëlqeu” me zërin e saj në “The Voice” vjen në një rrëfim ekskluziv në “Top Show Magazine”. Danjela jeton...

Kryemadhi: Mos kini merak për Metën, nuk futet në burg

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Arena nga Dritan Hila”, në Ora News, është pyetur nëse ka frikë për veten dhe presidentin...

Berisha: Nuk e ndaloj dot Arminën

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në “Abc News” ka folur edhe për jetën luksoze që bën e dashura e djalit të tij, Armina Mevlani. Berisha...

Kryemadhi: Gabuam me Tahirin, por Rama ka shumë të tjerë si ai

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Arena nga Dritan Hila”, në Ora News, është pyetur për përpjekjet e opozitës për largimin e...

Edi Rama, sfidon Ben Blushin me ERTV

Edi Rama ka nisur sot një fazë të re në ERTV, (Edi Rama televizion) Ai i ka dhënë dritë jeshile nisjes së një cikli intervistash. Me...

Kryemadhi: Ja për çfarë mund të më dënojë mua Rama!

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Arena nga Dritan Hila”, në Ora News, ka folur për votimin e reformës në drejtësi, që...

Përse Presidenti, e vë në pozitë të vështirë opozitën për kufirin detar?

Nga Mero Baze Rinisja e bisedimeve për të hartuar një marrëveshje të re me Greqinë, lidhur me kufirin detar, po zbulon dhe një anë tjetër...

Kryemadhi: Ja gjëja e mirë që bëri Meta, kur ishte në krye të LSI!

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Arena nga Dritan Hila”, në Ora News, ka folur për bashkëqeverisjen e LSI me PD, gjatë...

A i beson Kryemadhi, Bashës? Ja si përgjigjet kryetarja e LSI!

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Arena nga Dritan Hila”, në Ora News, ka folur për opozitën dhe bashkëpunimin me Bashën. “Unë doja...