Alketa uron festat me këtë foto të ëmbël

Janar 1, 2018 0

Këtë vit Alketa Vjesiu e ka festuar ndërrimin e viteve në Miami në SHBA. Prej andej moderatorja nuk i ka kursyer aspak fotot joshëse dhe me një të tillë iu ka uruar edhe të gjithë

Presidenti, kafja e parë e 2018 me LSI

Janar 1, 2018 0

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka zbuluar ka zgjedhur që kafen e parë të vitit 2018 të pi me bashkëshortin e saj,  presidentin Ilir Meta. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo

Po mjaft o, mjaft hëngrët!

Janar 1, 2018 0

Nga Artan Fuga Nuk merret vesh nëse po shkojmë në Bashkimin Europian, apo po i largohemi atij! Nuk po merret vesh se shtëpitë sociale që marrim njerëzit në hall, ua detyrojnë shërbimet përkatëse, apo janë

Kështu uruan personazhet VIP për Vitin e Ri

Janar 1, 2018 0

Që nga ora 00:00 urime të shumta janë drejtuar për festën e Vitit të Ri. Për ndërrimin e moteve , urime kanë bërë edhe shumë yje të njohura të estradës, transmeton Gazeta Express. Pothuajse të

Pas urimit, ambasada amerikane ka një pyetje për shqiptarët

Janar 1, 2018 0

Ambasada amerikane dhe ambasadori Donald Lu kanë qenë shumë aktivë këtë vit dhe janë investuar maksimalisht për Reformën në Drejtësi, por edhe për luftën ndaj krimit dhe korrupsionit në vendin tonë. Ambasada e SHBA ne Tirane, pas urimit

1 2