Ija e Bes Kallakut hap instagram, mijëra ndjekës për pak orë

Ija e Bes Kallakut është bërë tanimë një personazh i njohur në vend, dhe ditën e sotme ajo ka hapur edhe llogari në instagram, ku për pak orë ka marrë më shumë se 27  mijë e 500 ndjekës.


Ka qenë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ata që i kanë shpërndarë profilin, duke lajmëruar se ajo tanimë ka hapur instagram.
Por si duket edhe nga mosha, ajo ka pasur vështirësi në fillim në përdorimin e instagramit, dhe mesazhet e publikuara nga Besi e tregojnë më së miri këtë./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*