Foto/ Brenda shtëpisë 6.5 milionë dollarëshe të Ronaldos

Ylli madrilen Christiano Ronaldo, është një ndër lojtarët më të paguar në botë.
Roanldo herë pas here publikon foto nga shtëpia e tij, e cila ndodhet në La Finca në Pozuelo de Alarcon të Spanjës.
Vila e futbollistit kap shifrën e 6.5 milionë dollarëve dhe përbehet nga 7 dhoma gjumi, 8 banjo, pishinë dhe ambiente luksoze nga brenda./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*