Komentuesja: Se kuptoj pse të bëjnë njerëzit fresk kot. Ja si përgjigjet Alketa Vejsiu!

Alketa Vejsiu po shijon këto ditë pushimi në Bahamas, dhe nuk ka nguruar të ndajë edhe me ndjekësit e saj në rrjete sociale fotot nga vendi i mrekullueshëm.


Por, në një nga fotot njëra nga komentueset nuk ka kursyer edhe ofendimet ndaj Alketës.
“Je kot të rrofshin fotot e imazhet po vetë nuk je gjë, s’e kuptoj përse të bëjnë fresk njerëzit kot”, i shkruan komentuesja. Dhe Alketa nuk ka nguruar t’i kthejë një përgjigje . ‘Sa bukur ke folur. Rrofsh o motër që më kthjellon!’ -ka reaguar ajo./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*