Moderatorja e pranon në emision: Po, jam në një lidhje

Ish-miss Shqipëria dhe moderatorja Nevila Shtylla pak kohë më parë u vu në qendër të vëmendjes, pasi ajo ishte fotografuar duke u puthur me një djalë.


Ditën e sotme ajo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin“Rudina”. E pyetur nga moderatorja, Nevina më në fund pranoi se është një lidhje.
“Po, kam përkrah një person. Kemi pak kohë, jo shumë… Është një lidhje që po kalon mirë, po e shijoj.”-u shpreh Shtylla./ I.M-Dritare.net

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*