Pasi u martua me miliarderin maqedonas, nuk do ta besoni se çfarë dhurate merr prej tij Adelina Tahiri!

Pas martesës me 50-vjeçarin, mahnit këngëtarja shqiptare …

Adelina Tahiri gjithmonë ka qene nder vajzat me te kuruara te ekranit dhe gjithmonë ka patur një jetë të mirë përsa i përket gjendjes ekonomike. Fotot e këngëtares se famshme bien në sy dhe shpesh herë e veshur në luks Adelina bën të përflitet nga të gjithë.  Një foto e postuar nga faqja në Instagram @whattheywearin, ka bërë të ditur se në një foto te saj, Tahiri shihet se ka një orë Hublot në dorë, e cila ka çmimin plot 13,150 euro./d.m-dritare.net

o_1515657779-3203214.jpg

Behu i pari për te komentuar

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*